Kurumsal

Tasarımcı, Özgün, Yapıcı, Faydacı, Ekip

1977 yılından günümüze GÜRBÜS İNŞAAT NAK. SAN.TİC. ŞTİ firması olarak temelden çatıya inşaat malzemeleri satış ve uygulama olarak sektörde faliyetlerimize devam etmekeyiz.TAş-HAN-PEYZAJ diğer ismimiz olarak Tasarımcı kimliğimiz ile her şeyi tasarlayarak oluşturmak, hem özgün tasarımlarımızı hem de mimarlık sürecinin tarihi mirasını kullanarak, gerek klasik gerekse çağdaş fikirleri bir araya getirerek yapılaşma sürecine çizgimizle dahil oluyoruz. Tasarımlarımızı hayata geçirirken önceliğimiz kalite ve uzun ömürlülük olup, gerek malzeme kullanımında gerekse işçilikteki titizliğimiz ile sonuç odaklı çalışıyoruz bir çok malzeme grubunu bünyemizde üreterek sizlere daha uygun daha kaliteli ürün grupları sunuyoruz.

Mimarlığımızı tanımlarsak;
Tasarımcıyız; Her şeyin tasarlamaya değer olduğu fikrindeyiz.
Özgünüz; Başarıyı özgünlüğün getireceğini biliyoruz.
Yapıcıyız; Her türlü ilham verici fikre değer veriyor ve kullanıcılarımızla fikir alışverişi yapıyoruz.
Faydacıyız; Oluşturduğumuz mekanları kendi mekanımız gibi düşünerek hem kaliteden ödün vermeden hem de bütçemizi göz önünde bulundurarak oluşturmaya çalışıyoruz.
Ekibiz; Hizmet verdiğimiz bireyler veya firmalarla çalışma sürecinde bir ekip oluyor, her türlü detayı paylaşıyor ve birlikte yaratıcı çözümler peşine düşüyoruz.
Taşhan Peyzaj Gürbüz İnşaat Nakliyat SAN. TİC LTD. ŞTİ. kuruluşudur.
Proje Yöneticisi: Melih Gürbüz
Peyzaj Mimarı: Hamza Özhan
İnşaat Mühendisi: Burak Akın.
Mimar: Eyyüp Özhan.

Misyonumuz

Mimarlık ve Peyzaj Mimarlığı kavramının toplumun ve bireyin hizmetinde olduğu kabulü ile tasarlamak ve yapı oluşturmak hedefimizi, bireyin kişisel tercihlerini kentin kimliği ile harmanlayarak gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

Vizyounumuz

Gerçekleştirmeyi planladığımız nihai hedefimiz; bireyin mekansal algısı ile doğru orantılı olarak sağlam, fonksiyonel, hem bireyin kendisine hem de topluluğa hitap edecek, parçadan bütüne yaklaşımıyla yeni mekanlar oluşturmaktadır.

Değerlerimiz

Tasarımcı ve Emekçi ruhumuz gücünü tutku, disiplin, saygı ve dürüstülük ilkelerinden alır.Üstün nitelik ve motivasyona sahip ekibimizle birlikte uygulamada mükemmelliği sağlayarak çalışma prensibindeyiz.